هاست,هاست سی پنل,هاست ارزان , هاست قدرتمند , هاست رایگان , هاست دانلود,هاست لایت اسپید,سرور مجازی,ثبت دامین ملی,ثبت دامین بین المللی,مشاوره هاستینگ


قوانین

تمامي مشتريان و استفاده کنندگان از خدمات اراک هاست اعم از حقيقي و حقوقي موظف به رعايت شرايط و ضوابط مندرج در اين صفحه مي باشند. فلسفه وجود چنين توافقنامه اي، حصول اطمينان از اين مطلب است که مشتريان ضمن استفاده از سرويسهاي اراک هاست، حقوق ساير استفاده کنندگان را نيز رعايت مي کنند و شرايطي بوجود نمي آورند که سرويس دهي اين شرکت به سايرين با اختلال مواجه شود. اراک هاست حق اضافه، حذف و يا اصلاح هر يك از موارد اين مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلي را براي خود محفوظ مي دارد و اين عمل را مي تواند از طريق ارسال موارد اصلاحي در سايت اصلي شركت يا اعلام رسمي شرايط اصلاح شده انجام دهد

اراک هاست ارائه دهنده فضای میزبانی هاست و دامنه برای سایت های پرحجم است

 

محتوا :

– سرویسهای اراک هاست می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل موارد زیر باشد (البته محدود به موارد زیر نیست)

* قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز

* استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران

* استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران

* هرگونه تخلف از قانون جرایم رایانه ای ایران

* اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور

* انتشار اکاذیب علیه دیگران

* کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود

* سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی

* فروش یا تبلیغ هرگونه کالا یا خدمات غیر مجاز طبق قوانین جاری ایران و کشوری که سرورها در آن قرار دارد

* سایتهای مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریست بین المللی

* استفاده از سرویس های اراک هاست برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل

– مسئولیت محتوای درج شده در سرویس تامین شدۀ خریدار ویا متصل به دامنه خریداری شده از اراک هاست تماما بر عهده خریدار است . این مسئولیت شامل موارد تخلف عمد وسهو ویا مواردی که توسط اشخاص ثالث نیز انجام می پذیرد خواهد بود.

– در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران کلیه خسارات وهزینه های مادی ومعنوی کلی وجزئی وارد بر اراک هاست در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده خریدار خواهد بود.

– اراک هاست برطبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد سرویسها واقامه دعوا وارائه اطلاعات خریدار که محتوای مجرمانه در سرویس خود ویا در سرویس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائی اقدام نماید.

قوانین میزبانی هاست :

– اراک هاست مسئولیتی در قبال بک آپ سایتهایی که فضای آنها بالای ۱ گیگابایت می باشد ندارد(به دلیل طولانی بودن زمان بک آپ گیری چنین سایتهایی) و کاربر موظف به تهیه بک آپ از اطلاعات خود می باشد.

– اراک هاست مسئولیتی نسبت به بارگذاری اطلاعات (Upload) در فضای میزبانی خریدار ویا download اطلاعات وی به صورت رایگان ندارد.

– اراک هاست مسئولیتی نسبت به نصب نرم افزار برای خریدار به صورت رایگان ندارد.

– اراک هاست تلاش خود را جهت راهنمایی خریدار در مسائل فنی می کند ولی خریدار خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنائی داشته واراک هاست مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.

– اراک هاست مسئولیتی بابت تغییرات و محدودیت ها روی اینترنت ایران ندارد (( محدود شدن پورتها توسط  ISP های داخلی))

– استفاده از سرویس هاست جهت ایمیل مارکتینگ ممنوع می باشد

– استفاده از سرویس هاست جهت سایت چت آنلاین ممنوع می باشد

– استفاده از اکانت به عنوان نگهداری بکاپ ، آرشیو ، فایل شیرینگ ممنوع می باشد

– استفاده از سرویس جهت نگهداری فایلهای حجیم فیلم و صدا و زیپ و موارد مشابه که ارتباطی به سرویس هاست اشتراکی ندارند ممنوع می باشد

– استفاده از سرویس جهت هاست دانلود ممنوع می باشد و بدون هیچ اخطاری به کاربر فایلها حذف میگردند

– برای استفاده بصورت هاست دانلود باید کاربر هاست دانلود خریداری کند

– استفاده از سرویس جهت راه اندازی گالری تصاویر با حجم بالا و ابعاد بزرگ به دلیل استفاده مشابه به عنوان هاست دانلود ممنوع است

– استفده از سرویس جهت مصارف آپلود سنتر تصاویر ممنوع می باشد ( فقط درصورتی مجاز هست که فقط برای همان سایت مورد استفاده قرار گیرد و تصاویر جهت صفحات دورنی سایت باز شوند و کاربر می بایست گزینه هات پروتکت لینک را جهت سایت خود باز فعال نماید)

استفاده بیش از حد نسبت به سایر اکانت ها ممنوع بوده و سایت مسدود میگردد

هیچ اعتراضی جهت تخلفات بالا پذیرفته نیست

 

تمديد قراردادها:

جهت جلوگيري از قطع سرويس، مشتريان بايد حداقل ۳ روز قبل از تاريخ انقضاء نسبت به تمديد قرارداد خود اقدام کنند. در صورت عدم تمديد به موقع دامنه و هاستینگ، اراک هاست هيچگونه مسئوليتي در قبال از دست رفتن اطلاعات هاستینگ و دامنه به عهده نخواهد داشت.